Leczenie depresji - Ursus

Depresja jest chorobą, która powinna być leczona. Brak energii, ambicji, problemy z myśleniem i emocjami, a także ciągłe zmęczenie, smutek, przygaszenie... wiele symptomów może wskazywać na to, że nadszedł czas na specjalistyczne leczenie depresji. Podobnie jak leczenie alkoholizmu nie polega ono wyłącznie na walce z objawami. Prywatna terapia u psychiatry pozwala ustalić przyczyny choroby i to właśnie je wyeliminować w pierwszej kolejności. Niekiedy wsparta jest środkami farmakologicznymi, które jednak zawsze należy przyjmować na zalecenie lekarskie i pod jego ścisłą kontrolą.

Leczenie depresji w moim gabinecie na Ursusie polega na rozwiązywaniu problemów i rozpoznawaniu symptomów nawracającej choroby. Pomagam pacjentom nie tylko w wychodzeniu z niej, ale także unikaniu zagrożenia w przyszłości.

Pomoc psychiatry prywatnie

Czas oczekiwania na wizytę u pediatry na NFZ często wynosi nawet kilka lat. Zwłaszcza w gęsto zaludnionych warszawskich dzielnicach takich jak Ursus potrzebny jest psychiatra przyjmujący prywatnie. Terminy spotkań i terapii staram się ustalać w najkrótszym możliwym czasie, aby każda osoba zmagająca się z depresją mogła szybko znaleźć pomoc w wyjściu z choroby.